Nefunkční přehrávání videa v režimu Turbo

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
sluzebnik
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 76
Registrován: 15. srpen 2008 10:17

Nefunkční přehrávání videa v režimu Turbo

Příspěvek 25. září 2013 20:39

Po poslední aktualizaci (4.1.2.4000) se nepřehrávají videa v Turbo režimu. Pouze se začne točit načítací kolečko.
Po přepnutí na IE se video normálně přehrává. V Chromu taky všechno v pořádku.
Zajímavý na tom je, že videa na iDnes.cz nejedou a na Stream.cz to funguje.
Můžete mi poradit co s tím?

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Nefunkční přehrávání videa v režimu Turbo

Příspěvek 26. září 2013 16:29

Zkus vypnout blokování reklam.

sluzebnik
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 76
Registrován: 15. srpen 2008 10:17

Re: Nefunkční přehrávání videa v režimu Turbo

Příspěvek 3. říjen 2013 22:46

Pomohlo to, ale jde to nějak upravit, abych nemusel vždycky vypínat blokování reklam?
dev píše:Zkus vypnout blokování reklam.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Nefunkční přehrávání videa v režimu Turbo

Příspěvek 4. říjen 2013 16:05

Toto nastavení se zapamatuje pro danou doménu, takže by blokování mělo zůstat na iDnes trvale vypnuté.

Jinak se ale podívej do vlastních pravidel blokování, já na iDnes žádný takovýto problém nezaznamenal.

sluzebnik
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 76
Registrován: 15. srpen 2008 10:17

Re: Nefunkční přehrávání videa v režimu Turbo

Příspěvek 4. říjen 2013 17:49

Tak jsem se na to podíval do podrobna.
Původně jsem měl nastavený filtr pouze takto: http://go.idnes.bbelements.com/please*

Likvidoval reklamu, která se zobrazuje na iDnes.cz kolem obvodu samotné stránky.
Ze začátku jsem problém neměl. Nicméně to nedávno začalo likvidovat i přehrávání videa.

Teď jsem upravil pravidlo a videa jsou už v pohodě. Klidně vyzkoušej. Stačí si otevřít "Upravit pravidla blokování..." a vložit do složky stránky "idnes.cz" na nový řádek níže uvedený filtr. :thumbsup:

http://go.idnes.bbelements.com/please/s ... typkodu=js&*
dev píše:Toto nastavení se zapamatuje pro danou doménu, takže by blokování mělo zůstat na iDnes trvale vypnuté.

Jinak se ale podívej do vlastních pravidel blokování, já na iDnes žádný takovýto problém nezaznamenal.

EdifanBasten
Bažant
Bažant
Příspěvky: 10
Registrován: 2. prosinec 2013 13:17

Re: Nefunkční přehrávání videa v režimu Turbo

Příspěvek 7. prosinec 2013 07:26

Takže i já mám podobný problém. na stránkách tn.cz jednou video jede a jednou nejede. vždy mi stačí přepnout na režim turbo a pak zase naopak. Novou aktualizací to někdy zmizí a jede třeba dlouhou dobu bez problémů a videa jedou tak jak mají. Po čase se ale tento problém vrací. Pokud někdo má návod jak tento problém jednoduše vyřešit tak sem s ním. Třeba jestli jde někde v nastavení dát aby určitá stránka měla automaticky povolení pro přehrání videa.

Odpovědět