Blokování reklam

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
Uživatelský avatar
G0BLIZ3K
Bažant
Bažant
Příspěvky: 1
Registrován: 26. říjen 2013 08:03

Blokování reklam

Příspěvek 26. říjen 2013 08:08

Ahoj. Není to ani týden co jsem začal používat Maxthon. Před tím jsem požíval Chrome, ale jelikož po poslední aktualizaci mi Chrom opakovaně padá. Dalším řešením byl IE, Mozilla, a nebo Opera ty se však buď pomalu načítají, nebo se lagují a proto jsem zvolil Maxthon. Jediný problém je, že jsem nenašel žádnř plugin na blokování reklam, něco jako AdBlock. A tak se Vás teda ptám, jak lze blokovat reklamy? Děkuji všem za rady... ;)

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Blokování reklam

Příspěvek 26. říjen 2013 13:32

Blokování umí Maxthon i bez pluginů.
První bych doporučil aktivovat odebírání globálních pravidel:
Obrázek


A pak je možné přidat vlastní pravidla nebo je vložit z nějakého českého adblock listu.

Uživatelský avatar
Drbo
Bažant
Bažant
Příspěvky: 1
Registrován: 10. listopad 2013 09:14

Re: Blokování reklam

Příspěvek 20. květen 2014 09:16

MAxtthon vypadá výborně, poté, co se Opera stala nepoužitelnou... Ale to blokování reklam mi nefinguje... Mám ho zapnuté, odebírám globální pravidla... :-) a přesto se idnes a další stránky staly totálně nečitelnými, protože Opera - když ještě fungovala normálně, vyčistila všechno. Tady mám na stránce idnes všechny reklamy, jako by adblocker neexistoval...

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Blokování reklam

Příspěvek 20. květen 2014 11:41

Seznam pravidel dost pokulhává. Ona ale Opera taky nedokázala zablokovat všechno, ve finále to bylo lepší vyřešit pomocí rozšíření NoAds nebo AdBlock...Mrkni sem :-)
Naposledy upravil(a) LuCash dne 27. listopad 2014 04:04, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Změna odkazu na nový formát.

Odpovědět