ad Block, Youtube, karty

Rozšíření, pluginy, motivy vhledu, úpravy prohlížeče
Odpovědět
Uživatelský avatar
4majkl
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 4. červen 2018 11:17

ad Block, Youtube, karty

Příspěvek 17. červenec 2018 12:14

Ahoj,
jsem staromilý uživatel tohoto poměrně povedeného prohlížeče. Za dobu, co internet používám, jsem si prošel kde čím (NetCaptor, Maxthon, FireFox), ale vždycky mi to někdo nějak zkazil... buď to byla nějaká přiblblá podpora nebo změna na novější verzi, kdy nefungovalo přizpůsobění pomocí doplňků a podobně...

teď ale k věci:
nefunguje mi AdBlock na YouTubu (v FF fungoval), Youtube se mi seká při hledání ve videu a to jsou jen takový drobnůstky.
Dřív jsem byl na FireFoxu, kde mi fungoval TabMixPlus - geniální doplňěk, pomocí kterého jsem si mohl nastavit chování karet přesně jak jsem potřeboval. Kde se otevírá karta pomocí MMB, kde se otevírá další, jak se mají zavírat, provázanost karet, když skončí provázanost, na kterou kartu pak přepnout a podobně. To jsem dnes našel jen v Maxthonu.
Dál když jsem u karet a u Youtube, tak si otevřu několik videí ze seznamu a všechny se přehrávají.. u FireFoxu se spustily, až když jsem na kartu přepnul....

Jak lze docílit těchto nastavení a chování?
předem díky za rady ;)

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: ad Block, Youtube, karty

Příspěvek 17. červenec 2018 19:56

Firefox kartu aktivuje až po přepnutí kvůli snížení zátěže. V Maxthonu to nastavit nejspíš nejde, ale YouTube má funkci "Přehrát později'.

Odpovědět