Z hlavní obrazovky zmizela jedna dlaždice

Nejnovější verze prohlížeče Maxthon pro Windows, Mac
Odpovědět
Pompo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 21. únor 2012 20:42

Z hlavní obrazovky zmizela jedna dlaždice

Příspěvek 19. duben 2017 23:01

a to zrovna ta, ve které jsem měl asi dalších devět důležitých dlaždiček s odkazy. Používám OS Windows 7 Pro. Věděl by někdo jak tu dlaždici obnovit? Díky.

OldStanda
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 67
Registrován: 7. srpen 2016 07:18

Re: Z hlavní obrazovky zmizela jedna dlaždice

Příspěvek 20. duben 2017 19:25

Stejnou konfiguraci (přes účet) mám na 4 PC/NB, takže bych překopíroval nastavení QuickAccess nebo celý účet.
Cesta ke QA:
C:\Users\Windows-Účet\AppData\Roaming\Maxthon5\Users\Maxthon-Účet\QuickAccess\QaConfig.dat + QaConfig.ini

Edit: Ještě jsem si všiml, že jsou QA zálohované v C:\Users\Windows-Účet\AppData\Roaming\Maxthon5\Users\Maxthon-Účet\Backups\QuickAccess\ . Mám tam několik souborů, včetně posledního QA-2017-04-20-19-09-32.mxbackup a ten bych zkopíroval jako QaConfig.dat do té složky viz. výše (použij ten, který bude správný).

Pompo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 21. únor 2012 20:42

Re: Z hlavní obrazovky zmizela jedna dlaždice

Příspěvek 21. duben 2017 11:00

Díky. Vyzkouším a dám vědět, jak jsem dopadl.

OldStanda
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 67
Registrován: 7. srpen 2016 07:18

Re: Z hlavní obrazovky zmizela jedna dlaždice

Příspěvek 7. květen 2017 09:45

Tak se mi stalo včera to samé (na betě 5.0.4.500). A když jsem to obnovil z té vzpomenuté zálohy (to funguje), tak se to při synchronizaci načetlo opět špatně, takže to je začarovaný kruh. Musel jsem teda odpojit NET, obnovit zálohu, zkopírovat si adresy všech dlaždic, připojit NET, znova je nasázet do Rychlého přístupu, vytvořit z nich Skupiny a synchronizovat.
Dobrá blamáž, nepomohlo jít ani na notebook, protože si okamžitě synchronizoval to špatné rozložení. Stejně jsem u pětky hledal, kde se dají obnovit Oblíbené v účtu na stránkách Maxthonu, protože u čtyřky se daly obnovit až o 15 revizí pozpátku a nic jsem nenašel. Chtělo by to u pětky stejně, včetně obnovení Rychlého přístupu. Nebo ať funguje to obnovení ze zálohy v PC, ale editace online by byla lepší. Hlásí mi to, že mám u nich v cloudu obsazeno 1,58 MB z 30 GB, tak by se to místo využilo k zálohování všeho potřebného.
mx5-cloud.png
mx5-cloud.png (6.24 KiB) Zobrazeno 1830 x

Odpovědět