Maxthon 1.6.3

První řada prohlížeče Maxthon
Odpovědět
Uživatelský avatar
Axel Wers
Mudrc
Mudrc
Příspěvky: 89
Registrován: 28. leden 2008 15:25

Maxthon 1.6.3

Příspěvek 28. leden 2008 15:59

Maxthon 1.6.3 (build 80) je už dlhší čas najnovšou verziou Mx1, mám taký pocit, že Maxthon 1 sa už asi príliš vyvíjať nebude :(

Celkovo som s ním spokojný, len mám jeden problém. Občas sa mi stáva že keď si otvorím nejaký link v novej záložka a kliknem na ňu tak Maxthon mi v momente padne. Nerobí to pravidelne, len raz za čas. Stretol sa už s tým niekto?

Uživatelský avatar
shaana
Blázen na kopci
Blázen na kopci
Příspěvky: 309
Registrován: 28. leden 2007 21:17

Re: Maxthon 1.6.3

Příspěvek 28. leden 2008 16:54

Axel Wers píše:Maxthon 1.6.3 (build 80) je už dlhší čas najnovšou verziou Mx1, mám taký pocit, že Maxthon 1 sa už asi príliš vyvíjať nebude :(
Podle globálního fóra by se měla "jednička" vyvíjet i nadále, teď je prioritou dotáhnout "dvojku" do solidního stavu (podle mě to je pořád sice dobrá ale beta), pak by se měly kvalitní nové věci z "dvojky" dostat do "jedničky". MX1 je stabilní a odzkoušenej tak proč do toho nějak moc vrtat? :)
Axel Wers píše: Celkovo som s ním spokojný, len mám jeden problém. Občas sa mi stáva že keď si otvorím nejaký link v novej záložka a kliknem na ňu tak Maxthon mi v momente padne. Nerobí to pravidelne, len raz za čas. Stretol sa už s tým niekto?
V poslední době preferuju MX2 ale s tímhle problémem jsem se ještě nesetkal. IMHO Předpokládám, že by mohl mít vliv počet záložek, počet spuštěných programů, velikost paměti atd. atp.
Verze: Maxthon 1 Poslední, Maxthon 2 Poslední, Maxthon 3 Poslední...

Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Axel Wers
Mudrc
Mudrc
Příspěvky: 89
Registrován: 28. leden 2008 15:25

Příspěvek 28. leden 2008 17:01

Podle globálního fóra by se měla "jednička" vyvíjet i nadále, teď je prioritou dotáhnout "dvojku" do solidního stavu (podle mě to je pořád sice dobrá ale beta), pak by se měly kvalitní nové věci z "dvojky" dostat do "jedničky".
Super, to znie dobre.

V Mx2 sa mi páči plugin, ktorý umožňuje uložiť screen celej stránky, toto mi v Mx1 chýba...

Předpokládám, že by mohl mít vliv počet záložek, počet spuštěných programů, velikost paměti atd. atp.
Bohužiaľ robí to náhodne, myslím že to bude nejaká systémová chyba.

Odpovědět