Synchronizace Windows 10

Všeobecně o prohlížečích Maxthon
Odpovědět
pankrejro

Synchronizace Windows 10

Příspěvek 1. srpen 2015 22:57

Zdravím všechny. Mám takový problém. Dnes jsem přešel ze zvědavosti na Windows 10, nainstaloval jsem samozřejmě Maxe a zalogoval jsem se. Vždy bylo vše v pohodě, ale tentokrát se mi synchronizovali jen záložky, rychlý přístup a appky, ale vlevo nahoře se nezobrazila fotka a po rozkliknutí tam nemám nick, ale číslo a úroveň 0. Pod tím je ještě můj mail a vedle toho "neověřený" když na to kliknu, ověří se mail a dostanu 20 kreditů, které se v profilu stejně neprojeví a účet je stále neověřený. Účet už mám hromadu let a nerad bych o vše přišel, budu tedy rád za každou radu.

Uživatelský avatar
Stenliiik
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 1. srpen 2015 03:41

Re: Synchronizace Windows 10

Příspěvek 2. srpen 2015 01:31

Nečtu to ani, ale promiň dle mého názoru se vrať zpět na windows 7. Tyhle "desítky" jsou prošpikovaný skrz na skrz backdoorama....

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Synchronizace Windows 10

Příspěvek 2. srpen 2015 14:39

Přiznám se, že po zkušenostech s posledními testovacími vydáními Windows 10 jsem ještě nenalezl tolik odvahy, času a trpělivosti, abych vyzkoušel vydání „finální“ :)
Synchronizace by ale měla tuším fungovat normálně, jak vypadá tvůj účet přímo na webu? Ty blbosti nahoře jsou prakticky k ničemu, hlavní je, že funguje synchronizace vlastních souborů ;)

pankrejro

Re: Synchronizace Windows 10

Příspěvek 2. srpen 2015 21:52

Už jsem to vyřešil -> downgrade na W7. Začalo se tam dít více podivna. Nic méně vzápětí mám problém druhý. Zjistil jsem, že mi něco požírá hodně paměti. Čistý běh W7 si vyžádá cca 1-1,2GB RAM. Já mám bohužel vytíženo 2,20GB RAM a v procesech je Maxthon 5x a je na prvním místě v odběru paměti. Má toto nějaké řešení, prosím?

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Synchronizace Windows 10

Příspěvek 3. srpen 2015 08:30

Paměť je od toho aby se používala, ne aby jen nečině zahálela.

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Synchronizace Windows 10

Příspěvek 16. srpen 2015 20:50

Mno, na druhou stranu, pokud jeden program sežere všechno a na ostatní nic nezbyde, není to dobře.
Využití paměti záleží na nastavení operačního systému a na spuštěných aplikacích. Maxthon je ve Správci úloh zobrazen několikrát, jelikož svůj běh dělí do několika procesů. Pokud se tedy něco pokazí, automaticky může restartovat jen konkrétní proces, aniž by bylo nutné restartovat celý prohlížeč. Pokud pociťuješ pomalé reakce, začal bych kontrolou nastavení. Výchozí nastavení systému nemusí být vždy optimální.
Osobně bych se podíval na nastavení ve Vlastnostech systému (pravé klepnutí na ikonu Tento PC). Na kartě upřesnit v části výkon lze povypínat zbytečnosti, které jsou mnohdy k ničemu. Dále tam lze nastavit velikost stránkovacího souboru. Ten je ukládán na harddisk, což může působit zbytečné potíže, zvláště pokud je HDD pomalý. Také bych povypínal zbytečnosti běžící na pozadí (různé update checkery, synchronizace atp.). Zkrátka, je mnoho způsobů, jak systém zrychlit a snížit využití paměti. Přímo v Maxthonu bohužel příliš možností, jak ovlivnit hospodaření s pamětí není.

Odpovědět