nepřehrává videa z iprima t.cz

Všeobecně o prohlížečích Maxthon
Odpovědět
oprchal

nepřehrává videa z iprima t.cz

Příspěvek 6. leden 2016 12:32

Dobrá den v maxthonu mi přestalo přehrávat videa ze stránek iprima.cz ,Na stránce vše funguje jen když kliknu na jakékoliv video vžy vyskočí tato chyba Nelze se připojit k webu

Ujistěte se:

– Zda jste zadali správnou adresu.
– Zda jste připojeni k Internetu.
– Zda máte správně nastaven firewall.
– Zda tyto stránky nemají zrovna výpadek nebo technické potíže.

Kód chyby 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS)

A přitom když tam najedu v jakémkoliv jiném prohlížeči vš funguje naprosto bezvadně! Firewall mám vypnutý abblock reklamy povoleny!
dík za rady

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: nepřehrává videa z iprima t.cz

Příspěvek 6. leden 2016 16:31

Ahoj, právě jsem to zkoušel v Maxthonu v4.4.8.1000 a problém potvrzuji. Video sice přehrát jde (pokud je vypnut Adblock), ale uživatelský zážitek mizerný. Video se trhá, posouvání na stránce není plynulé a několikrát došlo k obnovení stránky kvůli zhroucení. V prohlížeči Vivaldi bez problémů, i s blokováním reklam. Pochybuji, že na to existuje řešení, snad až vyjde nová verze...

Uživatelský avatar
LuCash
Admin
Admin
Příspěvky: 362
Registrován: 28. únor 2011 20:43

Re: nepřehrává videa z iprima t.cz

Příspěvek 6. leden 2016 17:32

Já teda včera koukal na seriál a úplně bez problému i se zapnutým ABP. Občas je spíš problém prokousat se ke konkrétnímu dílu, jak to teď mají nové...

Uživatelský avatar
LuCash
Admin
Admin
Příspěvky: 362
Registrován: 28. únor 2011 20:43

Re: nepřehrává videa z iprima t.cz

Příspěvek 27. leden 2016 16:03

No po třech týdnech to tu musím oživit. Přehrávání na iprima je dost o nervy. Redesign webu byl jen k horšímu.. když už se člověk prokliká k nějakému dílu, vyskočí hláška o adbloku a video se ani nenačte, po vypnutí ABP se video načte i je vidět, že se načítá do mezipaměti ale nespustí se. Po přesunu na jiný čas se načte obrázek/náhled, ale opět to samé... Řešení je přepnutí na IE režim, sice vyběhne pár errorů javascriptu, ale zato jde video přehrát i se zapnutým ABP bez reklam.

sluzebnik
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 76
Registrován: 15. srpen 2008 10:17

Re: nepřehrává videa z iprima t.cz

Příspěvek 20. únor 2016 13:33

Já mám stejný problém (Maxthonu v4.4.8.1000), ale režim IE mi nepomohl. Je zajímavé, že Prima Play jede normálně (v obou režimech) a na iPrima je problém.

Odpovědět