Vimeo soukromá videa nejdou přehrát.- v google chrome ano

Všeobecně o prohlížečích Maxthon
Odpovědět
Uživatelský avatar
kleno
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 3. červenec 2016 10:32

Vimeo soukromá videa nejdou přehrát.- v google chrome ano

Příspěvek 3. červenec 2016 10:46

Zdravím , mám porblém. Před 4 dny všechno šlo v pohodě a od včéra už ne. Mám zaplacený kurz a jsou tam videa, která jsou upnutý na Vimeo. Vždycky si přes Maxthon videapřehraju a potom stáhnu abych je měl zálohovaný ( když už jsem si kurz zaplatil, rád bych je měl i v pc ) . Předtím vše normálně fungovalo a šlo stáhnout. A od včera , když chci video přehrát , tak nic jenom jakoby se to snaží načítat a to je vše , žádná odezva. Ani se mi nezobrazí že bych ho mohl stáhnout. Nějak jsem se šťoural s našel jsem možná vodítko . 1) před 4 dny byla videa upnutá jako mp4 soubor , tak to šlo , ale teď jsem ( pomocí google chrome , protože v maxtohnu mi nejde ani přehrát ) zjistil, že je to předělaný na nějaký nový formát .m4s , který je rozdělený z celku na části souboru. přes jeden program tyto segmenty jdou stáhnout ( ale o to nejde ) . 2) Když jsem dal spustit video a pořád se jen snaží načítat nic jiného, dal jsem F12 a vpravo jsem viděl 1 errors a 2 warrings viz toto když jsem na to klikl :
JQMIGRATE: Migrate is installed, version 1.4.0
connect.facebook.net/en_US/fbevents.js:9 Facebook Pixel Warning: Multiple pixels with conflicting versions were detected on this page
connect.facebook.net/en_US/fbevents.js:9 Facebook Pixel Warning: Multiple different pixels were detected on this page
Uncaught TypeError: Cannot read property 'then' of null
https://player.vimeo.com/video/(nebudu zveřejňovat) Failed to load resource: net::ERR_CACHE_MISS
problém bude v tom posledním asi ta stránka s odkazem na video .
Jinak tyto videa na Vimeo jsou samozřejmě soukromá, takže nejsou volně přístupní ,
PROBLÉM JE že google chrome mi to aspoň přehraje , ale maxthon vůbec. Což je divný . zkoušel jsem úplně odinst. a nains. maxthon ale žádná změna . Díky za radu .

Uživatelský avatar
LuCash
Admin
Admin
Příspěvky: 362
Registrován: 28. únor 2011 20:43

Re: Vimeo soukromá videa nejdou přehrát.- v google chrome ano

Příspěvek 4. červenec 2016 21:25

Link na nějaký veřejný video, který ti taky nejde přehrát? Vypadá to, že je problém právě ve formátu m4s - tipuju mp4 stream...

Uživatelský avatar
kleno
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 3. červenec 2016 10:32

Re: Vimeo soukromá videa nejdou přehrát.- v google chrome ano

Příspěvek 12. červenec 2016 13:06

Veřejné video od vimeo jde přehrát jen ty soukromá , tkaže to maxthon neumí přehrát tedy asi ? Protože v chrome to jde všechno v pohodě. Díky za odpověď

Uživatelský avatar
kinjo
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 11. leden 2017 11:54

Re: Vimeo soukromá videa nejdou přehrát.- v google chrome ano

Příspěvek 11. leden 2017 11:58

Mám ERR_CACHE_MISS problém v mém PC.

Uživatelský avatar
kinjo
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 11. leden 2017 11:54

Re: Vimeo soukromá videa nejdou přehrát.- v google chrome ano

Příspěvek 12. leden 2017 12:04

Zde je poštovní Nedávno jsem dostal, když jsem si tento problém znovu
Vypadá to, že tato otázka je specifický pro webové stránky, které používáte. - Zmínil bych to s tím, kdo udržuje svůj pracovní místo.

To může být stojí mimo kontrolu, pokud máte nějaké doplňky nainstalované v IE nebo Chrome a vyzkoušet je zakázat.
ERR_CACHE_MISS – Solutions Encyclopedia

Odpovědět