NOVÉ FÓRUM - Důležité informace

Náměty, dotazy a připomínky k tomuto webu
Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Zde můžete přímo komunikovat s adminy, moderátory a dalšími členy týmu Maxthon.cz.
Pokud máte nějaký dotaz, problém, připomínku či nápad na zlepšení fungování tohoto webu a jeho souvisejících aktivit, zde je to pravé místo :-)
Zamčeno
Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

NOVÉ FÓRUM - Důležité informace

Příspěvek 3. prosinec 2014 15:27

Vážení uživatelé a návštěvníci,
dnešním dnem byla úspěšně dokončena rekonstrukce a spuštěno toto zbrusu nové fórum. V následujících dnech budeme sice ještě provádět drobné úpravy a vychytávat chyby, ale to nejdůležitější již máme za sebou.
Pevně věřím, že si na nový moderní vzhled i na lehce pozměněné uspořádání kategorií velmi rychle zvyknete a doufám, že vám návštěvu zpříjemní.

Důvodem nutné rekonstrukce byla celá řada problémů, které zásadním způsobem ovlivňovaly chod služby. Některé odkazy byly nefunkční, ochrana proti spamu často selhávala, nebylo možné zabezpečit registrace, objevovaly se problémy s přihlášením a registracemi uživatelů, s přispíváním atp. Fórum zkrátka nebylo schopno spolehlivě fungovat a důstojně reprezentovat Maxthon. Vlákno, které to pravděpodobně celé odstartovalo si můžete přečíst zde.

Také mi dovolte oficiálně poděkovat všem uživatelům, kteří se na obnově a modernizaci fóra podíleli. Za svou práci jistě zalouží ocenění Dev, LuCash, R3gi a Difadon, bez nichž by fórum pravděpodobně zcela zaniklo.

Seznam změn:
+ nejnovější systém phpBB 3.1.2 s češtinou
+ lepší zabezpečení (konec otravného spamu)
+ nový vzhled „Dark Comfort“ (by R3gi)
+ nové logo a nová favicon
+ nová úvodní stránka (přehledový panel si můžete v případě potřeby skrýt pomocí šipečky vpravo)
+ nové uspořádání kategorií a příspěvků
+ nové a vylepšené funkce (oznámení, formátování zprávy)
+ veškeré příspěvky a přílohy byly zachovány
+ stanovena nová pravidla fóra
- pročištěny neaktivní a falešné účty

V dohledné době ještě dojde k úpravě hodností a rádi bychom také implementovali např. novou funkci hodnocení příspěvků. Vřele uvítáme i návrhy na další funkce, které by jste zde rádi viděli ;-)

Dovoluji si vás také požádat, aby jste si překontrolovali aktuálnost a správnost svých údajů, profilového obrázku a nastavení profilu.
Vřele také doporučuji změnit si své přístupové heslo, jelikož je možné, že staré fórum nebylo dostatečně chráněno proti případnému narušení a zneužití. Registrační údaje, včetně hesla, si můžete změnit ve svém uživatelském panelu.


A jako vždy, velmi uvítáme vaši zpětnou vazbu, tedy jakékoliv pochvaly či naopak návrhy na zlepšení a hlášení chyb. V případě jakýchkoliv problémů neváhejte kontaktovat některého z týmu administrátorů nebo založte nový příspěvek v této sekci. Nápovědu a obecný návod na používání fóra najdete v Často kladených otázkách. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete přihlásit, využijte prosím tento formulář.

Za tým správců a moderátorů Vám přeji pěkný den,
R3gi
„Je mi líto, mé možnosti jsou omezené. Musíš se ptát správně.“ [Já, robot]

Zamčeno