Kde jsou uložené oblíbené položky Vyřešeno

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
celeron
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 23
Registrován: 13. září 2013 22:51

Kde jsou uložené oblíbené položky

Příspěvek 10. duben 2015 11:39

Kde jsou prosím v 4.4.4.3000 fyzicky uložený a pod jakým názvem Oblíbené položky? Přišel jsem o spoustu dat na disku a tak to potřebuju někde vydolovat, třeba i ze záloh co občas dělám. V Dokumenty\Favorites jsou jen starý těžce neaktuální pro IE8, kterej už několik let nepoužívám. Jejich import jsem udělal, ale je mi k ničemu, moc starý...
Díky
Jirka

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Kde jsou uložené oblíbené položky

Příspěvek 10. duben 2015 13:16

Typicky je to C:\Users\jméno_uživatele_windows\AppData\Roaming\Maxthon3\Users\jméno_uživatele\Favorite

Pokud používáš Maxthon online účet, tak jsou oblíbené zálohovány i v cloudu.

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Kde jsou uložené oblíbené položky

Příspěvek 10. duben 2015 13:25

Ahoj,
fyzicky jsou uložené ve složce C:\Users\Jméno\AppData\Roaming\Maxthon3\Users\registrační e-mail\Favorite. Pokud používáš Maxthon účet, můžeš je obnovit přímo ze serveru. Pokud z nějakého důvodu synchronizace nefunguje, zkus použít tuto stránku.

Pro obnovu smazaných dat z HDD doporučuji použít program File Scavenger, který dokáže vytáhnout soubory i z lehce poškozených disků a obnovit soubory včetně názvů i adresářové struktury.

EDIT: Ach, @dev byl rychlejší :D

celeron
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 23
Registrován: 13. září 2013 22:51

Re: Kde jsou uložené oblíbené položky

Příspěvek 10. duben 2015 20:10

Všechno špatně, Aplication data jsem nezachránil. Chytil jsem totiž nějakýho rootkita, kterej na půlku ikon plochy naflákal správcovský štíty, spousta programů nechodila a spousta souborů na disku se nečetla, či zmizela. Žádnej antivir se nechytal, pomohl až Low Level format HDD na jiným PC. Na server jsem se dostal, ale jsou tam jen Oblíbené z nové instalace Maxthona, ze staré tam bohužel nic není. Nemáte prosím na serveru nějakej "koš" kde by se to dalo ještě vyhrabat? Je toho za 3 roky několik set odkazů, většinu bude vůbec problém najít...
Díky
Jirka

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Kde jsou uložené oblíbené položky

Příspěvek 11. duben 2015 11:00

Tady bys měl vidět několik záloh oblíbených: http://fav.maxthon.com/api/fav/manager

celeron
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 23
Registrován: 13. září 2013 22:51

Re: Kde jsou uložené oblíbené položky

Příspěvek 12. duben 2015 23:32

Je tam jen V12, V13, V14. Předpokládám, že to šlo od V1. Ta V12 přesně odpovídá datumu nové instalace W7. Že by ten rootkit rozšťoural i tohle? Dělal totiž dost šílený věci, třeba vymazal antivir a pak nešel ani Avast ani Kaspersky nainstalovat...
No už jsem to částečně slepil exportem z PC, kde jsem nebyl přihlášenej k účtu.
Jirka

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Kde jsou uložené oblíbené položky

Příspěvek 13. duben 2015 12:22

Tak to je divné, mělo by tam být 15 záloh, já tam mám V123 až V137.

Zdeněk

Re: Kde jsou uložené oblíbené položky

Příspěvek 15. červen 2016 07:38

Dobrý den, liší se místo uložení podle verze Windows a Maxthonu? Já mám verzi "v4.4.6.1000" a když hledám složku oblíbených, tak se dostanu jen na "users/jméno/Application Data/ a pak je tam jen adresář Microsoft a žádný roaming atd... Díky.

Odpovědět