Chyba přihlášení

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
Ondra

Chyba přihlášení

Příspěvek 6. duben 2012 16:13

Už dva dny se mi nedaří příhlášení - Login. Stále mi vyskakuje okno s hláškou "Přihlášení se nezdařilo.Zkontrolujte prosím své připojení k internetu". Přitom přihlášení ostatních uživatelů to bez problému načte. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti? Zkoušel jem i aktualizaci na nejnovější verz a problém ja stále stejný. Díky za radu. JO, a muj login na stránkách Maxthonu to zná i s oblíbenými. Takže problém s heslem není.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Chyba přihlášení

Příspěvek 6. duben 2012 16:21

Nezkoušel jsi náhodou Maxthon 3 a nepřevedl jsi účet na nový účet?

Ondra

Re: Chyba přihlášení

Příspěvek 6. duben 2012 16:39

Jo, mám nainstalován i Maxthon 3, a tam to funguje. Může to mezi sebou kolidovat? Zkoušel jsem i se na Max3 odhlásit, ale nepomohlo to

sluzebnik
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 76
Registrován: 15. srpen 2008 10:17

Re: Chyba přihlášení

Příspěvek 7. duben 2012 20:30

Mám stejný problém. Nemůžu se přihlásit na MX2 (2.5.18). Na MX3 se přihlašuji správně. Zkoušel jsem i změnit heslo, ale nepomohlo to. Kamarádka má stejný problém na MX2 (2.5.16) a přitom jí na MX3 přihlášení funguje.
MX2 a MX3 nemíváme spuštěné dohromady.

Mohl by někdo poslat dotaz na Maxthon?

Děkuji.

Ondra píše:Jo, mám nainstalován i Maxthon 3, a tam to funguje. Může to mezi sebou kolidovat? Zkoušel jsem i se na Max3 odhlásit, ale nepomohlo to

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Chyba přihlášení

Příspěvek 8. duben 2012 15:44

Mně kdysi Maxthon 3 ukázal upozornění, že přejde na nový profil, který nebude kompatibilní se staršími verzemi, a protože dvojku už nepoužívám, tak jsem to normálně odsouhlasil a víc neřešil...

Odpovědět