Nastavení po spuštění, okna bez lišt, otvírání dokum

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
DanielX
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 29
Registrován: 24. září 2007 20:20

Nastavení po spuštění, okna bez lišt, otvírání dokum

Příspěvek 24. září 2007 20:26

Nastavil jsem si v Centru nastavení, že má Maxthon otevřít homepage a pořád mi otvírá okno s posledními otevřenými stránkami. pokud se toho chci zbavit musím před ukončením ručně všechny záložky zavřít. Jak to odstranit?
Když mi stránka otevře nějaký obrážek tak to otevře v nové záložce, pokud ale pak v té záložce zadám adresu, nejsou tam posuvné lišty a nedá se scrollovat ani kolečkem na myši.
A nevím kde je co špatně, ale když na webu kliknu třeba na PDF, tak místo aby mi nabídnul uložení nebo otevření tak se automaticky otevře okno kde to mám uložit a pak se teprve nabídne otevření/uložení. Pokud stahuji třeba ZIP, funguje to normálně.

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 26. září 2007 13:55

Verze Maxthonu?
1) Pokud v nastavení si nastavím otevřít Homepage a uložím. Otevře se mi Homepage.

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 26. září 2007 14:03

2) Centrum nastavení -> Rozšířené možnosti -> Prohlížení volba Zobrazit Pop-Up okna jako záložky

Tato volba by mohla tyto problémy způsobovat

DanielX
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 29
Registrován: 24. září 2007 20:20

Příspěvek 26. září 2007 14:33

Culprit píše:Verze Maxthonu?
1) Pokud v nastavení si nastavím otevřít Homepage a uložím. Otevře se mi Homepage.
No já vypozoroval zvláštní věc. Pokud mám otevřeno více záložek a Maxthon uazvřu v následujícím spušetění se mi zobrazí homepage. Pokud dám ale PC vypnout a mám otevřeno více záložek, po znovanastartování se mi zobrazí poslední otevřené, jako by se korektně neukončil. Maxthon 1 tohle nedelal

DanielX
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 29
Registrován: 24. září 2007 20:20

Příspěvek 26. září 2007 14:39

A jak se dá Maxthonu vnutit ať uloží nastavení že má zamknout hlavní panel a odstranit záložku "Rozšířené". Nastavil jsem to a po ukončení a zapnutí je tam zase. V rozšířených jsem pak zkusil upravit tlačítka, že nechci Google ani Hotmail a jsou tam pořád, ale v nastavení pluginů se tváří že jsou vypnuté... Zkusil jsem i lištu "Rozšířené" dát jinam, chci větší plochu na odkazy a kruh se uzavřel po zapnutí je zase na původním místě... mimochodem nedá se tak jako v Maxthonu 1 přiřadit ikona odkazům v oblíbených když nemá stránka vlastní ikonu?

DanielX
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 29
Registrován: 24. září 2007 20:20

Re: Nastavení po spuštění, okna bez lišt, otvírání d

Příspěvek 26. září 2007 18:47

Takže s tím stahováním to dělá jen když mám povoleno používa externí download manager (v mém případě Star Downloader). Zajímavé je, že se otvírá okno jakoby interního downloaderu. Vypnul jsem to a stahovat pomocí SD budu přes kontextové menu... ale za chybu to musím považovat ;-)

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Re: Nastavení po spuštění, okna bez lišt, otvírání d

Příspěvek 27. září 2007 06:14

DanielX píše:Takže s tím stahováním to dělá jen když mám povoleno používa externí download manager (v mém případě Star Downloader). Zajímavé je, že se otvírá okno jakoby interního downloaderu. Vypnul jsem to a stahovat pomocí SD budu přes kontextové menu... ale za chybu to musím považovat ;-)
Star Downloader neznám.
Ale vyskytá se mi otázka. Není to někde v jedo nastavení?

DanielX
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 29
Registrován: 24. září 2007 20:20

Re: Nastavení po spuštění, okna bez lišt, otvírání d

Příspěvek 27. září 2007 07:24

Culprit píše:
DanielX píše:Takže s tím stahováním to dělá jen když mám povoleno používa externí download manager (v mém případě Star Downloader). Zajímavé je, že se otvírá okno jakoby interního downloaderu. Vypnul jsem to a stahovat pomocí SD budu přes kontextové menu... ale za chybu to musím považovat ;-)
Star Downloader neznám.
Ale vyskytá se mi otázka. Není to někde v jedo nastavení?
Neni, protoze ho pouzivam uz dlouho a z Maxthonem 1 to nedelalo. Nicmene jsem povolil integraci do IE v jeho nastaveni a vse slape jak ma... ale furt me zere ta domovska stranka po spusteni...

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Re: Nastavení po spuštění, okna bez lišt, otvírání d

Příspěvek 27. září 2007 10:31

DanielX píše: Neni, protoze ho pouzivam uz dlouho a z Maxthonem 1 to nedelalo. Nicmene jsem povolil integraci do IE v jeho nastaveni a vse slape jak ma... ale furt me zere ta domovska stranka po spusteni...
Vida, tak alespoň něco se podařilo.

Co se týká otvírání. Myslím, že je to OK.
Důvod: Při nekorektním zavření programu, jsme mnohokrát rádi, když se nám obnoví původní stav.

To samé je u FF. Pokud zavřu klasicky mám domovskou stránku. Pokud restartuju Xka s otevřeným FF tak se mi obnoví záložky.

DanielX
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 29
Registrován: 24. září 2007 20:20

Re: Nastavení po spuštění, okna bez lišt, otvírání d

Příspěvek 30. září 2007 16:59

Culprit píše:
DanielX píše: Neni, protoze ho pouzivam uz dlouho a z Maxthonem 1 to nedelalo. Nicmene jsem povolil integraci do IE v jeho nastaveni a vse slape jak ma... ale furt me zere ta domovska stranka po spusteni...
Vida, tak alespoň něco se podařilo.

Co se týká otvírání. Myslím, že je to OK.
Důvod: Při nekorektním zavření programu, jsme mnohokrát rádi, když se nám obnoví původní stav.

To samé je u FF. Pokud zavřu klasicky mám domovskou stránku. Pokud restartuju Xka s otevřeným FF tak se mi obnoví záložky.
Jo pokdu by Woknous spadnul, jsem za tuto funkci rad tak jako byla v Maxthonu predtim, ale ja dam ukncit Windows a ten zavre vsechny ostatni programy korektne, jen Maxthon 2 si mzsli ze nebyl korektne ukoncen. S tim se neda nic udelat?

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Re: Nastavení po spuštění, okna bez lišt, otvírání d

Příspěvek 1. říjen 2007 07:03

DanielX píše:Jo pokdu by Woknous spadnul, jsem za tuto funkci rad tak jako byla v Maxthonu predtim, ale ja dam ukncit Windows a ten zavre vsechny ostatni programy korektne, jen Maxthon 2 si mzsli ze nebyl korektne ukoncen. S tim se neda nic udelat?
Maxthon není jediný, který si to myslí.
Dokonce PHPEdit při vypnutí Windows a jeho následném spuštění se automaticky sám spustí.

DanielX
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 29
Registrován: 24. září 2007 20:20

Re: Nastavení po spuštění, okna bez lišt, otvírání d

Příspěvek 1. říjen 2007 16:25

Culprit píše:
DanielX píše:Jo pokdu by Woknous spadnul, jsem za tuto funkci rad tak jako byla v Maxthonu predtim, ale ja dam ukncit Windows a ten zavre vsechny ostatni programy korektne, jen Maxthon 2 si mzsli ze nebyl korektne ukoncen. S tim se neda nic udelat?
Maxthon není jediný, který si to myslí.
Dokonce PHPEdit při vypnutí Windows a jeho následném spuštění se automaticky sám spustí.
Hehehe, ale nabizi se otazka proc to nedelala starsi verze Maxthonu ;-)

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 1. říjen 2007 17:07

Mně to vyhovuje, alespoň to vždycky menusím dohledávat.

A proč to 1 nedělá? asi to tam není. :whistle:

DanielX
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 29
Registrován: 24. září 2007 20:20

Příspěvek 1. říjen 2007 19:44

Culprit píše:Mně to vyhovuje, alespoň to vždycky menusím dohledávat.

A proč to 1 nedělá? asi to tam není. :whistle:
No me to zase vadi a starsi verze se umela korektne ukoncit. Uvidim co dalsi aktualizace

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 2. říjen 2007 07:13

DanielX píše:No me to zase vadi a starsi verze se umela korektne ukoncit. Uvidim co dalsi aktualizace
No tak ji můžeš zkusit Maxthon 2.0.4.5799

Odpovědět