Správce hesel?

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
Sukacek
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 8. únor 2007 06:54

Správce hesel?

Příspěvek 8. únor 2007 10:16

Ahoj,

chtel jsem se prosim vas zeptat, zda ma Maxthon v sobe nejakeho spravce hesel nebo neco podobneho jako ma Firefox nebo Opera?
Muj oblibeny AIRoboform v teto verzi nefunguje :( .
Dival jsem se, ze ma v sobe zalozku automatickeho logovani, ale nefunguje mi na kazdou stranku.

Diky za pomoc

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 8. únor 2007 11:08

O jakou verzi Maxthonu se jedná?

Maxthon 2 má v sobe správce fomulářů a hesel, navíc má v sobě možnost uchovávat identity, takže je možné rozsáhlejší fomulář vyplnit pomocí nich.

Uživatelský avatar
Puskvor
Bažant
Bažant
Příspěvky: 7
Registrován: 1. únor 2007 17:22

Maxthon 2 a sprava hesel

Příspěvek 8. únor 2007 13:33

V Maxthonu 2 funguje AIRoboform 6.7.2 a vyssi, sam jej pouzivam bez problémů. A lze pro nej pouzivat i ulozena hesla ve starsi verzi AIRoboformu.

Sukacek
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 8. únor 2007 06:54

Příspěvek 8. únor 2007 16:19

jedna se o posledni verzi: Maxthon 2.0.1 Build 6526 Beta 4
treba na teto strance http://4um.ocguru.cz/ kdyz si vyplnim jmeno a heslo, tak me vubec nevyzve k ulozeni..a bohuzel zatim nejsem zadnym expertem v Maxthonu,abych vedel, jak to ulozit manualne, coz by mi vubec nevadilo..
2 Puskvor: zkusil jsem posledni verzi AIRoboform a vubec se mi nezobrazi v Maxthonu, respektive zobrazi,ale nesmyslne vespod, pod ikonama a adresou na zadavani ho nemuzu dostat :( at dam v nastaveni AI-plovouci lista zobrazit nahore, tak ho tam nemam.

Diky

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 8. únor 2007 17:12

Sukacek píše:jedna se o posledni verzi: Maxthon 2.0.1 Build 6526 Beta 4
treba na teto strance http://4um.ocguru.cz/ kdyz si vyplnim jmeno a heslo, tak me vubec nevyzve k ulozeni..a bohuzel zatim nejsem zadnym expertem v Maxthonu,abych vedel, jak to ulozit manualne, coz by mi vubec nevadilo..
2 Puskvor: zkusil jsem posledni verzi AIRoboform a vubec se mi nezobrazi v Maxthonu, respektive zobrazi,ale nesmyslne vespod, pod ikonama a adresou na zadavani ho nemuzu dostat :( at dam v nastaveni AI-plovouci lista zobrazit nahore, tak ho tam nemam.

Diky
V tom případě se podívej do nastavení maxthonu:

Kód: Vybrat vše

Nástroje -> Centrum nastavení Maxtonu ... -> Formuláře
Tools -> Maxthon Setup Center ... -> Magic Fill
Tam je nastavení pro ukládání a vyplňování formulářů pro web.

Uživatelský avatar
Puskvor
Bažant
Bažant
Příspěvky: 7
Registrován: 1. únor 2007 17:22

Re:

Příspěvek 8. únor 2007 17:36

Ano to je pravda, to sem nenapsal, ze roboform se zobrazuje pouze v dolni casti prohlizece.

Odpovědět