Našeptávání a reklamy

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
Marcel
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 22. únor 2013 17:58

Našeptávání a reklamy

Příspěvek 22. únor 2013 18:11

Ahoj lidi, dnes jsem si nainstaloval Maxthona a potřeboval bych poradit:

Jak někde zapnu našeptávání ? Je totiž docela otrava furt psát znova uživatelský jména ( a hesla ukládat nechci ).

Další věc v čem bych potřeboval radu je blokování reklam: Týdle funkce jsem si všimnul na dolní liště napravo, ale neexistuje něco jao Addblock pro Chrome a Mozillu, takhle musim každou reklamu blokovat zvlášť a navíc mám pak stejně ''neviditelný okna reklam'', jestli mi rozumíte :lol: .. na Chromu zmizeli hned a celá stránka se tak posunua nahoru ( pokud jsem tedy např. blokoval reklamu v horní části stránky ).

Díky za pomoc. :)

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Našeptávání a reklamy

Příspěvek 22. únor 2013 19:33

Je mozne ulozit jen jmena bez hesel alespon pomoci identit (v nastaveni).
A v blokovani jde zakrtnout odebirat pravidla blokovani.

Marcel
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 22. únor 2013 17:58

Re: Našeptávání a reklamy

Příspěvek 22. únor 2013 20:20

dev píše:Je mozne ulozit jen jmena bez hesel alespon pomoci identit (v nastaveni).
A v blokovani jde zakrtnout odebirat pravidla blokovani.
Tak přes ty identity jsem to zkusil, napsal jsem tam už.jméno, zkoušel jsem to i přes odkaz, ale ikdyž jsme tam zapsal už. jméno tak v nabídce do přihlášení mi vyjeli -identity- + ten odkaz .. a ikdyž sem na to kliknul tak to nic nedělalo a stejně sem to musel napsat .. zkusil sem to i uložit do formuláře a taky nic

ty reklamy to jsem nepochopil to odebírání: jen vidím jaké reklamy jsem zaškrt které tam nechci, ale potřebuju to jako je to u AdBlocku, aby zmizeli automaticky všechny a podle toho sem měl sovnanou stránku ... u ADblocku při chromu mi zmizí a stránka se mi posune místo reklamy, taky u Maxthonu to je stejný, reklama sice zmizí ( ale taky ne každá a už vůbec ne všechny automaticky ), ale furt tam je prázdný pole kde byla reklama a až potom je stránka


Snad to píšu dobře abude mi rozumět, na mě se musí jak na blbce no :lol:

Odpovědět