Mathon 2.1.4 a FlashGet 1.8.1

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
misabalu
Bažant
Bažant
Příspěvky: 1
Registrován: 25. listopad 2009 23:04

Mathon 2.1.4 a FlashGet 1.8.1

Příspěvek 25. listopad 2009 23:12

Před pádem WinXP jsem měl nainstalovaný IE8, na něj Maxthon 2.1.4 a k tomu FlashGet 1.8.1. Vše fungovalo Ok, zvláště funkce FlashGetu se projevovala příjemně tak,
že při klepnutí na odkaz se objevilo okno FlashGetu pro nastavení parametrů stahování. Pokud jsem ovšem dal Storno (že nechci stahovat FlashGetem), okno se zavřelo a Maxthon nabídl klasické okno pro stažení daného objektu (jako kdyby tak FlashGet vůbec nebyl). Dnes se musím rozhodnout, jestli budu stahovat FlashGetem (musím jej v nastavení Maxthonu zapnout) nebo budu stahoval klasicky přes notoricky známé okno (otevřít, uložit, storno) a v nastavení vypnout používání FlashGetu. Nevíte někdo z vás, co je třeba nastavnit, aby tyto aplikace fungovaly jak jsem popsal výše bez zapínání a vypínání?

mta

Re: Mathon 2.1.4 a FlashGet 1.8.1

Příspěvek 6. únor 2010 20:35

Ja používam tiež tuto kombináciu väčšinou všetko sťahujem cez Flash Get ale ked nechcem, aby bolo sťahované cez Flash Get tak pri klilknutí na odkaz download držím zmáčknutu klavesnicu ľavé Alt. Vtedy Flash Get nevsykočí a sťahuje sa klasicky

Odpovědět